Den zamilovaných. Potěšte svou partnerku balíčkem luxusní pečující kosmetiky z Mrtvého moře

Den zamilovaných. Potěšte svou partnerku balíčkem luxusní pečující kosmetiky z Mrtvého moře

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Svátek zamilovaných pomalu klepe na dveře. I když se svou polovičkou neplánujete žádné opulentní oslavy ani romantické scénáře, malý a vhodně zvolený dárek potěší srdce každé ženy. O to více, že bude nečekaný. Tápete v oblasti kosmetiky a nejste si jistí, kam sáhnout, abyste se nedopustili nějakého faux pas? Poradíme vám svaté grály kosmetické péče z Mrtvého moře, která v sobě spojuje luxusní péči s prokazatelnými účinky na zdraví pokožky.

Jen málokterý muž se detailně vyzná v kosmetických rutinách své partnerky. Raději se proto vyhněte běžné denní či noční péči a namísto toho vsaďte na vyživující doplňkovou péči, kterou nic nezkazíte. Obsahuje většinou koktejl vyživujících, pečujících a zvláčňujících látek, které udělají dobrou službu každé pleti.

Zázračná bahenní maska

Zázračná bahenní maska bude odměnou pro každou ženu, která se v hektických dnech snaží skloubit náročný pracovní život s péčí o rodinu a domácnost. „Bahno z Mrtvého moře a bambucké máslo se v této masce spojují v boji proti unavené pleti a vráskám. Pokožka se hned po prvním použití zjemní, vyhladí a rozjasní, při pravidelné aplikaci se vypínají i hluboké vrásky na čele a krku. Bahno prokrví, prohřeje a důkladně vyčistí póry a nakonec se odstraní pomocí magnetu, který okamžitě přitáhne bahno se všemi toxiny. Na pokožce však zůstanou hydratační složky a hutný regenerační film,“ vysvětluje Alexander Krajňák manažer společnosti NevO Dead Sea SPA, která celosvětově spolupracuje s předními vědci na zachování blahodárných účinků Mrtvého moře v kosmetických přípravcích na tělo, pleť i vlasy.

„Ideální je doplnit tuto masku dlouhým a vydatným spánkem. Během odpočinku se kůže mnohem efektivněji obnovuje a přijímá aktivní složky ve spodních vrstvách. Celou noc blahodárně působí bambucké máslo, jojoba, mandlový a brutnákový olej,“ doplňuje Krajňák.

Zlaté vyživující sérum s blahodárnými účinky

Skvělým doplňkem rutinní péče jsou koncentrovaná séra. „Oživující sérum Gold-N na obličej, krk a dekolt obsahuje směs minerálů z Mrtvého moře a sedm přírodních olejů. Používá se místo běžného nočního krému zhruba třikrát týdne. Má silný revitalizační a zvláčňující účinek a pokožku zahaluje do hedvábného závoje díky obsahu olejů,“ radí Alexander Krajňák z NevO Dead Sea SPA.

„Hroznový olej má výborné zvláčňující vlastnosti, dobře zadržuje vlhkost a zpomaluje stárnutí kůže. Čajovník čínský obsahuje antioxidanty, které harmonizují pleť a navrací jí přirozenou rovnováhu. Růžový olej zjemňuje, uklidňuje a hodí se hlavně pro citlivou pleť se sklonem k alergickým reakcím. Mandlový olej dodává pocit hebkosti, chrání, pomáhá suché pleti se sklony k popraskání. Aloe Vera a olivový olej pomáhají léčit drobné ranky a jizvičky, heřmánkový olej má protizánětlivé a zklidňující účinky,“ doplňuje Alexander Krajňák.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?