Plánujete v novém roce vstoupit do světa tradingu? Kryjte si záda silným partnerem

Plánujete v novém roce vstoupit do světa tradingu? Kryjte si záda silným partnerem

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Brzy nás čeká konec tohoto roku a spolu s ním je na čase rekapitulovat a také plánovat. Jaký bude váš rok 2021? Bude lepší a stabilnější než tento rok? Vstoupíte během něj do světa investic? Pokud si na trading již nějakou dobu brousíte zuby, je nyní ideální doba na to, abyste tento krok podstoupili. Vyberte si však silného partnera, kterému svěříte nejen své finance ale i klidné spaní.

Trading se totiž dá dělat s mnoha nevýhodami. Nemusíte být zkušený trader a nemusíte ovládat všechny investiční strategie na světě a dokonce ani nemusíte znát základy. Stačí vám chuť do toho jít, silná vůle a především broker, který vám vyplní mezery ve znalostech.

Předpokládejme, že chuť a silnou vůli máte. Bez těchto vlastností byste o tak důležitým kroku jako investice asi nepřemýšleli. Už jste si však prozkoumali trh a zjistili, jaký broker pro vás bude ten pravý? V České republice jich figuruje hned několik.

Jedním z nich je původem polská společnost XTB, která aktuálně patří mezi největší burzovně obchodované brokery na FX a CFD na světě a má své kanceláře ve více než 13 zemích světa včetně Francie a Chile. Roku 2018 získala společnost XTB ocenění broker roku, které bylo vyhlašováno na Investičním a trading summitu MoneyExpo. XTB je také regulováno největšími dohledovými autoritami z celého světa, jako je FCA a IFSC, a tak jsou investice klientů v maximálním bezpečí. Aktuálně tomuto brokerovi se svými financemi věří více než 200 000 zákazníků po celém světě.

Ti pro trading využívají inovativní platformu xStation5, která nabízí intuitivní ovládání pro co nejlepší výsledky. Jelikož je platforma dostupná i v mobilní aplikaci, je možné obchodovat kdykoli a kdekoli a ocení ji zkušení tradeři i úplní nováčci. Vybrat si na ní můžete z více než 4000 instrumentů včetně kryptoměn, akciových indexů, komodit a ETF.

Aktuálně navíc XTB zavádí nabídku pro tradery, která láká na nulové poplatky při obchodování s fyzickými akciemi. Je tak možné investovat do akcií společností, jako je Netflix, Tesla či Amazon a při měsíčním obratu do 100 000 EUR vás to nebude stát zhola nic. Jako klient XTB máte taktéž přístup k zákaznické podpoře 5 dnů v týdnů a samotné založení účtu není nijak složité. Stačí se registrovat online, vyplnit krátký formulář, nahrát potřebné dokumenty a vyčkat na schválení. Poté už si jen potřebujete vložit peníze na účet a můžete začít obchodovat.

Při prvních krůčcích vám k rozkoukání pomůže XTB Akademie, vzdělávací portál brokerské společnosti. Najdete tam průvodce základní problematikou, ale i látku pro pokročilé, jako jsou nejrůznější investiční strategie či jak řídit riziko a mít emoce pod kontrolou. Zpětně také máte přístup k online konferencím, které XTB pořádá. V listopadu například proběhla online investiční konference zabývající se tím, jak bude pro tradery vypadat rok 2021. Zajímavé jsou však i online webináře, kde specialisté XTB živě obchodují měny, komodity a indexy, a vy tak v přímém přenosu vidíte, jak se určuje správný okamžik pro otevření či uzavření obchodu.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?