Řízená detoxikace jako klíč k pevnému zdraví

Řízená detoxikace jako klíč k pevnému zdraví

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Ne nadarmo se říká, že zdraví máme pouze jedno a je třeba o něj dobře pečovat. Je-li totiž ohroženo určitými vlivy, mohou se objevit disbalance mezi fyzickým a psychickým stavem, což se negativně podepisuje na našem těle. A pokud jsme negativním vlivům vystavováni pravidelně po delší dobu, dochází mnohdy k řadě komplikací, které znemožňují tělu řádně fungovat a nastolit původní rovnováhu.

Východiskem z tohoto začarovaného kruhu může být řízené detoxikace, označovaná také jako celostní. Je tomu z důvodu jejího zaměření, které se nezabývá pouze určitou částí lidského těla, ale přistupuje k němu jako k celistvému organismu, kdy jsou jednotlivé orgány a jejich správné funkce propojeny s psychickým prožíváním. Člověk je prostřednictvím celostní detoxikace vnímán komplexně ve všech souvislostech, což předchází nevhodnému cílení na jeden konkrétní problém bez znalosti příčiny a důsledku.

Jak poznám, že je mé tělo vystaveno negativním vlivům – tzv. toxinům?

Mezi základní příznaky, které indikují, že je s naším tělem něco v nepořádku, patří zvýšená únava, mdlá pleť, podrážděnost, nechutenství, matné vlasy a celková slabost a vyčerpání. Výjimkou nejsou ani zvýšené teploty, bolest konkrétních partií nebo stále se opakující zánětlivá onemocnění. Mnohdy však na sobě nemusíme příznaky pozorovat vůbec, neboť každý organismus reaguje na toxickou zátěž jinak.

Detoxikace pod vedením odborníka

Potýkáme-li se se zdravotními komplikacemi opakovaně, pak je možné, že již naše tělo nedokáže náporu toxinů čelit samo. V takovém případě je vhodné nespoléhat pouze na internetové rady, ale obrátit se na odborníka, který na základě vstupního pohovoru navrhne řešení přímo na míru konkrétnímu zdravotnímu problému. Takový servis si můžete dopřát například v některém ze specializovaných center metody C.I.C., kde vám na základě bezbolestného vyšetření přístrojem Slavia stanoví zkušený terapeut výši toxické zátěže a doporučí očistný program prostřednictvím bylinných preparátů Joalis.

Pro koho je řízená detoxikace vhodná?

Jako každá očista těla, má i řízená detoxikace pozitivní účinky jak na děti, tak na dospělé. U dětí lze očistou napomoci správnému vývoji orgánů, vybudovat psychickou odolnost a příznivě ovlivnit obranyschopnost organismu. U dospělých pak nejčastěji napomáhá k odplavení škodlivých látek z těla, přičemž aktivuje funkce lymfatického systému a pomáhá detoxikovat vnitřní orgány. Příznivě tak ovlivňuje tělesné procesy a zlepšuje aktuální fyzický i psychický stav, může pomoci při již akutních obtížích, jako jsou alergie, astma, bolesti hlavy, zad či kloubů, dále při opakovaných zánětech, akné, ekzémech, zažívacích potížích nebo poruchách metabolismu. Vnitřní očista má však smysl také při psychických problémech a funguje i jako úspěšné preventivní opatření.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?