Úložné krabice a boxy zatočí s nepořádkem a vtisknou interiéru osobitý styl

Úložné krabice a boxy zatočí s nepořádkem a vtisknou interiéru osobitý styl

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

V běžné domácnosti nikdy není úložného prostoru nazbyt. Hlavně malé městské byty bojují o každý centimetr místa a problém, kam s věcmi, které se nám v průběhu času nahromadí, se stává neřešitelný. Nedocenitelným pomocníkem nejen pro pořádkumilovné jsou krabice a praktické úložné boxy. Zařídí vám v bytě dokonalý systém a pořádek, a navíc mu výběrem designových kousků krabic dodáte šmrnc. Vybírejte z mnoha barevných variací, dekorů a velikostí.

 

Ukažte nám na domácnost, kde se v průběhu let nehromadí věci, které nemáme to srdce vyhodit. Přemýšlíme, kam v bytě uschovat povalující se časopisy, dokumenty, nářadí a sportovní vybavení. Lámeme si hlavu s tím, jak přimět děti, aby po sobě uklízely poházené hračky, a kam uložit sezónní oblečení a sváteční dekorace, když jejich čas pomine. Systém úložných krabic, boxů a univerzálních organizérů představuje nejsnazší a zároveň nejlevnější možnost, jak si zařídit uklizený a útulný domov. Možná máte doma některé věci uložené v nepříliš úhledných stěhovacích krabicích – ty svůj účel sice splní, ale neladí s interiérem. Poohlédněte se po úložných krabicích v moderním designu, abyste nemuseli vymýšlet, jak je ukrývat z dosahu očí. Mohou zůstat uloženy na skříni, být vyrovnány do komínku vedle skříně, zasunuty pod postelí nebo umístěny do otevřených policových sestav. Stanou se tak součástí interiéru a mohou podtrhnout i jeho styl.

 

Pomocník i dekorační prvek do každé místnosti

Úložné boxy jsou k dostání v nepřeberném množství velikostí, barev, tvarů i materiálů. Díky své univerzálnosti a praktickým vlastnostem nabízejí všestranné využití a hodí se prakticky kamkoli. V dětském pokoji poskytnou ideální místo pro uskladnění hraček a konečně nastolí pořádek. Se vzhledem úložných boxů na hračky si navíc můžete vyhrát. Mohou být všelijak barevné nebo mít potisk s vyobrazením oblíbených pohádkových postaviček nebo dětských superhrdinů. O to raději si budou děti svoje hračky ukládat. Až vyrostou, mohou je dále využívat pro ukládání sešitů, knih a dalších školních pomůcek.

 

V obývacím pokoji pomocí sady krabic můžete uspořádat knihy, časopisy nebo rodinné fotografie. V ložnici se dají využít ve skříni pro uložení sezónního šatstva a doplňků, jako jsou šály, čepice a rukavice, které by jinak zbytečně zabíraly místo. Menší úložné krabice mohou posloužit jako taburet nebo noční stolek. Pokud mají krabice sloužit jako přihrádky ve skřínce či regálu, záleží na velikosti jednotlivých polic daného kusu nábytku. Před koupí je tedy vhodné nejprve si vše důkladně přeměřit.

 

Máte složenky, výpisy z účtu a další důležité dokumenty uloženy v běžné papírové krabici? Rádi pletete a potřebujete najít vhodný úkryt pro nepotřebná klubíčka vlny a různé pletací jehlice? Vhod vám přijdou moderní úložné boxy, které se uplatní v ložnici, obýváku či v pracovním nebo studijním koutku.

 

Atraktivní design a bezpečné uložení v jednom

Kromě designu se zajímejte také o kvalitu materiálu, aby byly všechny vaše osobní věci a drobnosti bezpečně uloženy a zajištěny před možným poškozením, ale také třeba nánosy prachu. Přední tuzemský výrobce obalových materiálů Paketo.cz nabízí širokých výběr designových úložných krabic, které vynikají snadnou manipulací, pevností a variabilitou. Jsou vyráběny z kvalitní 3- nebo 5vrstvé vlnité lepenky, která nepropustí žádné vnější nečistoty a ochrání vaše věci před poničením. Pokud si nevyberete rozměr a typ ze stávající nabídky, je možné nechat si zhotovit úložné krabice přímo na míru, a to od jednoho kusu.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?